Brivec laat led-verlichting plaatsen in Business Center Plesman
Saled heeft in opdracht van Brivec opnieuw een van de panden van het bedrijf omgebouwd naar led-verlichting. Het gaat ditmaal om het Business Center Plesman in Leusden.
Het gebouw bestaat uit ruim 1.400 vierkante meter aan kantoren waarin onder andere diverse bedrijven als Achmea, Afas, Adidas en Puma zijn gevestigd.
278 lampen
Saled heeft de afgelopen jaren al meerdere panden van het vastgoedbedrijf mogen voorzien van led-verlichting. Door de ervaringen bij eerdere opdrachten in Groningen, Harderwijk en Oosterwolde was Saled wederom de voor Brivec aangewezen partij voor dit project.
In het bedrijfscentrum zijn in totaal 278 lampen omgebouwd naar led middels de retrofitmethode. Hierbij zijn bestaande armaturen omgebouwd naar een armatuur dat geschikt is voor led-verlichting. Door de conventionele lampen te vervangen door nieuwe led-downlighters, -inbouwspots, -panelen en -buizen wordt een jaarlijkse besparing van 38.457 kilowattuur gerealiseerd. Met deze besparingen wordt de investering in 2,7 jaar terugverdiend.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














