© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
20 juni 2019

MEGAMAN viert 25-jarig jubileum met nieuwe samenwerking

MEGAMAN viert zijn 25-jarig jubileum met een nieuwe samenwerking met Xiamen YANKON Energetic Lighting. De samenwerking is ingegaan per 1 januari 2019.

MEGAMAN, de van origine Duitse lichtfabrikant, is in 25 jaar uitgegroeid tot een wereldwijd, bekend merk in de verlichtingsindustrie. De groei van led-verlichting, de vraag naar extra ontwerp- en productcapaciteit en de transformatie naar ‘intelligente verlichting’ wordt nu door het bedrijf versneld mogelijk gemaakt.

YANKON is een beursgenoteerde verlichtingsfabrikant met een lange historie en veel ervaring in het ontwerpen en produceren van led-verlichting. Met deze productexpertise en economische schaalvoordelen biedt een samenwerking met YANKON volgens MEGAMAN kansen om het productportfolio te versterken en de distributiekanalen verder uit te breiden.

MEGAMAN heeft recentelijk de Dubbele Bundel Technologie (DBT) Spot 24°-Flood 45°- Spot 24° geïntroduceerd. Producten met DBT hebben een variabele bundelbreedte. Met 1 druk op de lens verandert de bundelbreedte van spot naar flood.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.