GoodWe presenteert XS-serie: omvormer op A4-formaat
GoodWe introduceert een nieuwe residentiële omvormer voor zonnepanelen: de XS-serie. De omvormer heeft het formaat van een A4-papiertje. De XS is een eenfase-omvormer met 1 mppt-tracker.
De omvormer is volgens GoodWe nog compacter en lichter dan de NS-omvormer waardoor installatieruimte wordt bespaard en het gehele inbedrijfstellingsproces wordt vereenvoudigd. De XS weegt slechts 5,2 kilo.
De omvormer is beschikbaar op 0,7 kilowatt, 1 kilowatt, 1,5 kilowatt en 2 kilowatt. De bredere reikwijdte van opties en het feit dat het lagere vermogen slechts 0,7 kilowatt bedraagt, maakt de omvormer geschikt voor kleine pv-systemen waarbij slechts 2 of 3 zonnepanelen zijn geïnstalleerd, zoals bij woningcorporatieprojecten.
De XS-omvormer is uitgerust met lan en wifi en kent een efficiency van 97,5 procent.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














