© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
23 januari 2019

KiesZon levert 4.784 zonnepanelen bij supermarktketen Jumbo op

In opdracht van Jumbo heeft KiesZon nog eens 4.784 zonnepanelen op het dak van een distributiecentrum in Veghel geplaatst. Het is het derde dak van Jumbo dat door KiesZon is voorzien van zon-pv.

Eerder werden in 2017 al het dak van een ander Veghels distributiecentrum en het dak van het Jumbo hoofdkantoor van zonnepanelen voorzien.

In tegenstelling tot de eerder gerealiseerde zonnestroomprojecten bestaat het meest recentelijk opgeleverde zonnedak uit polykristallijn siliciumzonnepanelen. In 2017 viel de keuze op dunne filmzonnepanelen. Met betrekking tot de opstelling is er door de engineers van KiesZon gekozen voor een oost-westpositionering.

Het zonnedak is jaarlijks goed voor 1,1 miljoen kilowattuur zonnestroom. Opgeteld bij de productie van de eerder gerealiseerde zonnedaken houdt dat in dat Jumbo in Veghel zo’n 3 miljoen kilowattuur stroom elk jaar zelf opwekt.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.