© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
18 december 2018

Volta Solar: ‘In 2019 plaatsen we op evenveel huur- als koopwoningen zonnepanelen’

Het is een van de snelst groeiende bedrijven binnen de zonne-energiesector: Volta Solar. Het verhaal van het bedrijf dat in 2018 tientallen megawattpiek aan zonnepanelen heeft geplaatst, begon 10 jaar geleden.

De redactie van Solar Magazine spreekt met grondlegger Hans Schoenmakers die anno 2018 nog altijd de leiding heeft, ook na de overname van zijn bedrijf door Essent. Inmiddels is het bedrijf landelijk actief in vrijwel iedere afzetmarkt, van zonnepanelen voor koopwoningen tot grootschalige dakgebonden pv-systemen en grondgebonden zonneparken.

Maar ook de sociale woningbouw vormt volgens Schoenmakers een steeds aantrekkelijker verkoopkanaal. ‘In 2019 plaatsen wij zelfs bij evenveel huurwoningen als koopwoningen zonnepanelen. Voor woningcorporaties zijn zonnepanelen een standaardonderdeel van hun bedrijfsvoering geworden. Waar we vorig jaar individuele pilots zagen met een omvang van 100 woningen per woningcorporatie, plaatsen ze in 2018 per woningcorporatie direct op 1.000 huurwoningen zonnepanelen. Bovendien is de pijplijn gigantisch met de wetenschap dat er nog 1,9 miljoen sociale huurwoningen zijn die geen zonnepanelen hebben.’

Lees het volledige artikel ‘In 2019 plaatsen we op evenveel huur- als koopwoningen zonnepanelen’ hier in de december 2018-editie van Solar Magazine.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.