© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
11 december 2018

Hoppenbrouwers Techniek wint aanbesteding Waterschap Brabantse Delta

Waterschap Brabantse Delta (WBD) heeft na een aanbesteding Hoppenbrouwers Techniek geselecteerd om zijn geschikte vastgoed van zonnepanelen te voorzien. 2 gebouwen van het waterschap hebben al zonnepanelen.

Waterschap Brabantse Delta (WBD) startte afgelopen zomer met de aanbesteding. WBD bezit naar eigen zeggen veel gebouwen en terreinen welke geschikt zijn voor het plaatsen van zonnepanelen. De meeste gebouwen en terreinen liggen vrij in open ruimte. Men wil zo veel mogelijk van deze gebouwen van zonnepanelen voorzien.

Hoppenbrouwers Techniek is nu als leverancier van de raamovereenkomst geselecteerd. In die hoedanigheid wordt het bedrijf verantwoordelijk voor:

  • Ontwerpen, (gebruiksklaar) installeren opleveren van pv-installaties aan WBD met het daarbij behorende monitoringsprogramma waarbij de monitoringgegevens realtime zichtbaar zijn.
  • Het aanvragen van subsidies, het aanmelden van de systemen bij de netbeheerder, constructieberekeningen, enzovoorts.
  • Onderhoud en monitoring van de pv-installaties gedurende 15 jaar.

Hoppenbrouwers Techniek werd uit 4 inschrijvers als winnaar geselecteerd.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.