© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
6 maart 2018

Belastingdienst: nog altijd extra drukte door btw-teruggave zonnepanelen

De Belastingdienst meldt dat zij nog altijd extra drukte ervaart door de verruimde btw-teruggaveregeling voor eigenaren van zonnepanelen. Ook in de afgelopen maand is een verhoogd aantal aanvragen ontvangen.

Hierdoor duurt de afgifte van btw-nummers volgens de Belastingdienst ook nu nog langer dan men gewend is. In de maand januari maakte de dienst hier ook al melding van. Het lukt de Belastingdienst hierdoor niet binnen de normale termijn van 5 werkdagen te reageren.

De Centrale BTW Teruggave en branchevereniging Holland Solar meldden afgelopen november nog dat de btw-teruggaveregeling voor zonnepanelen voorlopig onveranderd blijft nadat er geruchten waren over een mogelijk op handen zijnde afschaffing van de regeling.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.