Volta Solar sleept miljoenenorder in de wacht voor zonnepanelen op 11 RWZI’s
Volta Solar heeft een miljoenenorder in de wacht gesleept om 35.000 zonnepanelen op 11 rioolwaterzuiveringsinstallaties (RWZI’s) te installeren. De panelen wekken jaarlijks 8,5 miljoen kilowattuur stroom op.
Het Waterschapsbedrijf Limburg startte vorig jaar september een Europese aanbesteding voor de realisatie van zonnepanelen op de RWZI’s.
De doelstelling van het project is het aandeel duurzaam opgewekte energie te laten toenemen met maximaal 12,3 procent. Het doel van de aanbesteding was om te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer voor de gebruiksklare oplevering van de zonnepanelen. De zonnepanelen moeten komen op de RWZI’s in Venlo, Roermond, Hoensbroek, Susteren, Venray, Maastricht, Gronsveld, Landgraaf, Gennep, Kerkrade en Meijel.
Volta Solar heeft de aanbesteding gewonnen waarmee een bedrag van bijna 10 miljoen euro is gemoeid.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














