Plospan neemt 9.240 zonnepanelen in gebruik
Houtverwerker Plospan neemt binnen enkele weken de 9.240 zonnepanelen in gebruik die geplaatst zijn met SDE+-subsidie uit 2014. Tweede Kamerlid Anouchka van Miltenburg verricht de opening op 3 juni.
De redactie van Solar Magazine meldde vorig jaar dat Xperal het 9.000 zonnepanelen tellende park ging bouwen. De zonnepanelen zijn geleverd door IBC Solar. Er wordt gebruikgemaakt van power optimizers van SolarEdge. Het pv-systeem gaat genoeg zonnestroom leveren voor 600 huishoudens. Dat gaat overigens niet gebeuren, want Plospan gaat 75 procent van de stroom die het opwekt zelf consumeren.
Het bedrijf heeft 2,2 miljoen euro in de zonnepanelen geïnvesteerd.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















