
Albers Alligator is gespecialiseerd in de verwerking van kunststoffolies en gecoate weefsels. Vanuit haar standplaats Wageningen levert ze flexibele opslagsystemen tot 10.000 kubieke meter. De 50 werknemers produceren opslagsystemen voor diverse vloeistoffen waaronder mest en biogas. Albers Alligator is actief in meer dan 30 landen verdeeld over 5 continenten.
Het nieuwe pv-systeem van het bedrijf dat uitgevoerd is met SolarEdge en een montagesysteem van Esdec kan jaarlijks 160.000 kilowattuurzonnestroom produceren. In onderstaande video is het systeem in beeld gebracht.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.