© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
5 januari 2016

Nieuwe onderzoeksfaciliteit voor led-onderzoek bij Proeftuin Zwaagdijk

Proeftuin Zwaagdijk neemt een nieuwe onderzoeksfaciliteit voor led-onderzoek in gebruik. Deze gaat ingezet worden om onderzoek te doen naar de invloed van led op de kieming van zaden en groei van de plant.

Inmiddels is de eerste led-cel opgeleverd waarin verschillende lichtrecepten te creëren zijn. De recepten kunnen rood, wit, verrood en blauw licht bevatten. Er kan gevarieerd worden in lichtintensiteit. Alle led-lampen in de cel zijn onafhankelijk van elkaar van 1 tot 100 procent dimbaar. Lichtwaardes kunnen real-time uitgelezen worden. De onderzoeksfaciliteiten zal de komende tijd verder worden uitgebouwd.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.