© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
4 januari 2016

Sint-Oedenrode en Veghel laten E2 Energie 1.000 zonnepanelen plaatsen

De gemeenten Sint-Oedenrode en Veghel hebben via een openbare aanbestedingsprocedure E2 Energie geselecteerd voor de levering en plaatsing van 1.000 zonnepanelen op diverse gemeentegebouwen.

De gemeenten starten afgelopen september gezamenlijk de aanbesteding. Toen was al bekend dat er tenminste 804 zonnepanelen geplaatst zouden gaan worden. Een groot gedeelte van de zonnepanelen wordt geplaatst met SDE+-subsidie.

De zonnepanelen worden geplaatst op het stadhuis van Veghel – tevens het toekomstige gemeentehuis van Meierijstad (red. de fusiegemeente Schijndel, Sint-Oedenrode en Veghel die per 1 januari 2017 officieel van start gaat), cultureel centrum Mariëndael, zwembad De Neul en sporthal De Streepen in Sint-Oedenrode. 

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.