Sint-Oedenrode en Veghel laten E2 Energie 1.000 zonnepanelen plaatsen
De gemeenten Sint-Oedenrode en Veghel hebben via een openbare aanbestedingsprocedure E2 Energie geselecteerd voor de levering en plaatsing van 1.000 zonnepanelen op diverse gemeentegebouwen.
De gemeenten starten afgelopen september gezamenlijk de aanbesteding. Toen was al bekend dat er tenminste 804 zonnepanelen geplaatst zouden gaan worden. Een groot gedeelte van de zonnepanelen wordt geplaatst met SDE+-subsidie.
De zonnepanelen worden geplaatst op het stadhuis van Veghel – tevens het toekomstige gemeentehuis van Meierijstad (red. de fusiegemeente Schijndel, Sint-Oedenrode en Veghel die per 1 januari 2017 officieel van start gaat), cultureel centrum Mariëndael, zwembad De Neul en sporthal De Streepen in Sint-Oedenrode.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














