© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
11 december 2015

Hoog Catharijne heeft kerstboom met led-licht en muziek op 'fietsenergie'

Energieleverancier GreenChoice onthult morgen samen met de Utrechtse ontwerpstudio ioglo een 'echt groene kerstboom'. De kerstboom heeft led-lichtjes, kan geluid maken en wordt aangedreven door te fietsen!

Alle voor de boom benodigde energie wordt volledig duurzaam opgewekt middels twee fietsen. Bezoekers van winkelcentrum Hoog Catharijne in Utrecht kunnen fietsend de energie voor de boom genereren. Zo worden sport en innovatie als katalysator ingezet om bewustzijn te creëren voor duurzaamheid tijdens de kerst.

De Echt Groene Kerstboom maakt ook geluid, waarbij het geluid en de verlichting worden bepaald door de trapsnelheid. Op zijn hoogtepunt staat de verlichting van de gehele kerstboom te dansen op de muziek.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.