© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
9 december 2015

Nieuwste editie LED Magazine verschenen, inclusief special LED Expo 2016

De nieuwste editie van LED Magazine (editie december 2015) is vrijdag verschenen en kent weer een aantal primeurs. Er is onder meer aandacht voor de vakbeurs LED Expo middels een uitgebreide redactionele special.

  • City Farming met led kan wereldwijd bijdragen aan betere voeding
  • Het LED Magazine jaaroverzicht 2015
  • Chris Boomaars (Luminaid): ‘In de komende 5 jaar Europees koploper worden in led-lijnen’
  • Special LED Expo: Fabrikanten en groothandels zien afzet led met 21 procent groeien
  • Beursflitsen LED Expo: Exposantenlijst, plattegrond en programma LED Expo 2016
  • Column Rolf Heynen - Race naar perfecte led-lamp voor consumenten
  • Het oerwoud van richtlijnen voor led-verlichting
  • ‘Tijd om te stoppen met vasthouden aan tl’
  • Vlaams Eandis kiest voor led: ‘Juiste licht op de juiste plaats en in de juiste mate’
  • ‘Echte energieslurpers zijn ook in Amsterdams al lang verdwenen’
  • Lichtontwerpster Carlijn Timmermans: ‘Licht is emotie, velen zijn zich daar nog niet van bewust’

Lees deze en vele andere artikelen via ons digitale archief. Een abonnement afsluiten op het magazine kan hier.

LED Magazine zal als hoofdmediapartner uiteraard present zijn tijdens LED Expo op 27 en 28 januari 2016. Met de toegangscode 'bnl16ledmagazine' kunnen lezers van LED Magazine via de website kosteloos een toegangskaart bestellen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.