Schreuders Sport plaatst 558 zonnepanelen met SDE+-subsidie
Schreuders Sport uit Leerdam plaatst 558 zonnepanelen met SDE+-subsidie. Hiermee wordt straks jaarlijks 141.000 kilowattuur aan zonnestroom opgewekt, genoeg voor het gehele verbruik van het bedrijf.
Schreuders Sport is een internationaal opererende groothandel annex importeur in sport- en vrijetijdsproducten. Het bedrijf is actief sinds 1918. Het is in Leerdam gevestigd in een pand dat in handen is van Leerdam Vastgoed.
Leerdam Vastgoed heeft op haar beurt in 2014 met succes subsidie aangevraagd voor 4 locaties in Leerdam. Ook voor de locatie van Wintersport Leerdam, dat een onderdeel is van Schreuders Sport, is SDE+-subsidie verkregen. Vermoedelijk worden de 558 zonnepanelen dan ook over 2 locaties verdeeld.
Verder heeft Leerdam Vastgoed subsidie verkregen voor Fokkerstraat 18 (waar een drukkerij gevestigd is en dat deels te huur staat) en Industrieweg 13 (een te huur staand pand).
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














