IKEA start voor derde keer winkelactie ‘Beter licht, beter leven’
Voor de derde keer start IKEA in 40 landen de winkelactie ‘Beter licht, beter leven’ om het leven van vluchtelingen letterlijk en figuurlijk lichter te maken.
Tussen 29 november en 19 december doneert de IKEA Foundation voor ieder verkocht led-product, zoals de LEDARE led-lampen, 1 euro aan de VN Vluchtelingenorganisatie UNHCR. Deze wereldwijde donatieactie heeft al miljoenen euro’s opgebracht waarmee onder andere vluchtelingenkampen zijn voorzien van verlichting op zonne-energie.
Zo zijn bijvoorbeeld in vluchtelingenkampen in Ethiopië en Jordanië 56.000 zonne-energie lantaarns uitgedeeld en 720 straatlantaarns op zonne-energie geplaatst. Hiermee is het leven van meer dan 284.000 vluchtelingen ’s nachts een stukje veiliger geworden.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















