© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
18 november 2015

JA Solar breidt productiecapaciteit voor zonnecellen en -panelen uit tot 5 gigawatt

JA Solar breidt haar productiecapaciteit voor zonnecellen en -panelen in 2016 uit tot 5 gigawatt. Bovendien wordt de productie van wafers opgeschroefd naar 1,5 gigawatt, een verhoging van 500 megawatt.

Enkele weken geleden opende JA Solar nog een nieuwe zonnecellenfabriek in Maleisië met een productiecapaciteit van 400 megawatt.

Bij de bekendmaking van haar kwartaalcijfers sprak JA Solar deze week van een sterk toenemende vraag. De afzet steeg in het derde kwartaal met 43,5 procent ten opzichte van vorig jaar tot circa 1,1 gigawatt. Voor het vierde kwartaal verwacht het bedrijf een soortgelijke afzet met mogelijk zelfs nog een lichte groei.

Bovendien werd de uitbreiding van de productiecapaciteit bekendgemaakt. Halverwege 2016 moet JA Solar in staat zijn 1,5 gigawatt aan wafers, 5 gigawatt aan zonnecellen en 5 gigawatt aan zonnepanelen te produceren.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.