© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
16 november 2015

Vlaams onderzoeksinstituut Imec en Japans Kanaka verlengen samenwerkingsverband

Het Vlaamse onderzoeksinstituut Imec en het Japans Kanaka, fabrikant van zonnecellen, verlengen hun samenwerkingsverband. De samenwerking is zo voor de komende 3 jaar verzekerd.

Uit de samenwerking kwam in 2015 al een record voort met een zonnecel meer dan 25,1 procent. Deze zonnecel werd verbeterd op basis van imec’s bestaande kopergalvaniseringstechnieken en gemaakt op industriële schaal. Imec bezit in Leuven een moderne onderzoeksinfrastructuur voor pv-processen. Dit leverde een verbetering op in Kaneka’s dunne filmzonnecellen, en luidde de ontwikkeling in van de volgende generatie van heterojunctie siliciumzonnecellen. Beide bedrijven werken oevrigens als sinds 2009 samen.

De komende 3 jaar gaan beide organisaties niet alleen werken aan zonnecellen, maar ook aan nieuwe toepassing in de gezondsheidssector en dunne filmelektronica waar imec eveneens in gespecialiseerd is.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.