GLOW Eindhoven stevent na één weekend al op record af
GLOW Eindhoven opende afgelopen zaterdag met een spetterende lichtshow ‘haar deuren’ en stevent na één weekend al op een record af.
GLOW Eindhoven werd geopend door burgemeester Rob van Gijzel en startte met de première van de licht- en muziekshow die acht dagen lang iedere avond te zien en te horen zal zijn. Om te vieren dat GLOW Eindhoven 10 jaar bestaat pakt de organisatie groots uit met de publieksfavoriet van voorgaande jaren; Luminarie De Cagna. Dit lichtproject staat op het Stadhuisplein en beslaat de volle breedte van het plein.
Speciaal voor deze jubileum editie is er een muziekstuk samengesteld die in samenspel met het licht van de bogen dit jaar een extra dimensie geven aan het lichtproject van De Cagna. Acht dagen lang klinkt op de avonden ieder uur drie keer het lied Brabant van Guus Meeuwis in een internationale uitvoering. Er komt een bekende tekst voorbij, maar dan in het Chinees, Russisch, Engels, Senegalees, Spaans en natuurlijk in het Nederlands.
Zaterdag zagen al zo’n 25.000 bezoekers de openingsshow. Zeker als het weer zo blijft, houdt de organisatie volgens het Eindhovens Dagblad er rekening mee dat het aantal van 650.000 bezoekers van vorig jaar overtroffen wordt.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














