Interpack verwelkomt via postcoderoosproject 698 dunne filmzonnepanelen van MiaSole
In het kader van het postcoderoosproject van coöperatie Zonnedak Interpack heeft het gelijknamige Interpack 698 dunne filmzonnepanelen van MiaSole verwelkomd. MiaSole is een dochterbedrijf van Hanergy.
Eerder dit voorjaar werd al bekend dat de eerste 250 zonnepanelen door coöperatie Zonnedak Interpack verkocht waren aan buurtbewoners. Sun Projects heeft de zonnepanelen geplaatst. Hans Lambrechts, directeur van Sun Projects, over de keuze voor dunne filmzonnepanelen: 'De Amerikaanse MiaSole’s zijn voor onze installateurs makkelijker te hanteren dan kristallijne panelen, en ook met het S-Flex montagemateriaal hebben we een flinke efficiency-slag kunnen maken, in tijd én geld.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















