© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
16 oktober 2015

Zonnepanelen op het dak wint startersprijs tijdens ondernemersevent TOP Barneveld

Zonnepanelen op het dak heeft de startersprijs in de wacht gesleept tijdens het ondernemersevent TOP Barneveld. Zonnepanelen op het dak levert zonnepanelen in het hele land met een focus op de agrarische sector.

Uit totaal 90 voorgedragen bedrijven uit de regio Barneveld bleven 9 genomineerde bedrijven over (drie per categorie). In de categorie ‘Starter van het jaar’ versloegen oprichters Theo Hartgers en Jan Aernoud van Eeken van Zonnepanelen op het dak de overige kandidaten in deze categorie.   

Hartgers over de prijs: 'Wij zijn heel blij met deze prijs. Dit is echt een kroon op ons werk. We wisten dat we een goede kans zouden maken op basis van de gestelde criteria. Toch weet je niet precies hoe de jury naar je kijkt. We hebben ieder een hele andere achtergrond en zijn samen in een compleet nieuwe markt gestapt. Wij hebben vanaf dag één keihard gewerkt en zeer mooie zonnepanelenprojecten mogen realiseren. Blijkbaar vindt de jury van TOP Barneveld ook dat we op de goede weg zitten. Ze hebben ons werk op waarde weten te schatten. Dat is mooi.'

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.