Enphase Energy benoemt general manager voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika
Enphase Energy heeft Peter van Berkel benoemd tot general manager voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA).
Van Berkels beleid zal volgens Enphase gericht zijn op schaalvergroting van de EMEA-activiteiten en het verder uitbouwen van de kernwaarden van het bedrijf: kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie.
Met Van Berkel haalt Enphase een ervaren kracht uit de elektronica-industrie binnen. De nieuwe topman heeft meer dan twintig jaar ervaring bij Philips Electronics waar hij verschillende rollen heeft vervuld in productstrategie en -planning, marketing, verkoop en account management. Zo was hij algemeen directeur van de Digital Projection Lighting business in China, vice-president en algemeen directeur Rusland en Centraal-Azie voor Philips Lighting.
Enphase’s hoofdkantoor voor de EMEA-regio is gevestigd in het Franse Lyon, maar de micro-omvormerfabrikant heeft inmiddels ook kantoren in Eindhoven en het Britse Milton Keynes.
‘Ik ben zeer blij dat ik onderdeel kan vormen van Enphase, zeker nu het bedrijf op een belangrijk punt van zijn groei staat’, aldus Van Berkel. ‘Enphase versterkt zijn aanwezigheid in de EMEA-regio. Ik kijk ernaar uit om met een getalenteerd team samen te werken en door middel van een ijzersterke productpropositie gecombineerd met innovatieve go-to-market-strategieën onze positie op deze dynamische markt te versterken.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















