© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
29 september 2015

Banketbakkerij Wouter de Graaf plaatst led-verlichting

Het hoofdkantoor en de productielocaties van Banketbakkerij Wouter de Graaf zijn volledig voorzien van led-verlichting. Door de investering wordt 60 procent minder CO2 uitgestoten.

Banketbakkerij Wouter de Graaf exporteert haar producten onder meer naar Duitsland, België, Spanje, Denemarken, Noorwegen, Groot Brittannië, Zwitserland, Tsjechië en Canada. Op het hoofdkantoor en de productielocatie, gelegen in Bunschoten-Spakenburg, zijn de bestaande downlighters en tl-buizen vervangen door led-armaturen. In de kantoorruimtes is gekozen voor panel lights uit de collectie van Saled. In de productiehal zijn de bestaande IP65-armaturen hergebruikt en voorzien van nieuwe led-tl’s. Ook de proefbakkerij, kantines en toiletten zijn volledig voorzien van led-verlichting.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.