Tafeltennisvereniging SVE plaatst led-verlichting met subsidie gemeente Utrecht
Tafeltennisvereniging SVE heeft led-verlichting geplaatst na een bespaarscan met subsidie van de gemeente Utrecht. SVE is één van de ruim dertig verenigingen waar via het project VSU Energie een scan is uitgevoerd.
Begin augustus is de led-verlichting geïnstalleerd waarmee de club jaarlijks 3.000 euro op haar energierekening bespaard. Het stroomverbruik is zo’n 7 keer lager dan bij halogeenverlichting en de levensduur van de nieuwe verlichting is vele malen langer. De club is dusdanig enthousiast dat er al serieus gekeken wordt naar andere mogelijkheden voor verduurzaming.
Met in het achterhoofd de onlangs gepubliceerde subsidie ‘Energiebesparing en duurzame energie sportaccommodaties‘ van minister Kamp gaat SVE mee in het collectieve traject voor zonnepanelen waar VSU Energie op dit moment mee bezig is. Daarbij zijn inmiddels 7 verenigingen aangesloten. Het doel is om dit proces de komende jaren enkele keren te herhalen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














