© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
24 september 2015

Uden plaatst 400 led-armaturen van Innolumis, Lightronics en Schréder in de openbare ruimte

De gemeente gaat afgeschreven verlichtingsarmaturen van lantaarnpalen vervangen door led-verlichting van Innolumis. Nog voor het einde van dit jaar worden 400 armaturen vervangen.

De gemeente heeft samen met adviesbureau Nobra een plan ontwikkeld om circa 400 van de nog resterende HPLN-lampen te vervangen door led-verlichting. Via een openbare Europese aanbesteding is het bedrijf Ziut uit de bus gekomen om het project uit te voeren.

Er is gekozen voor drie soorten armaturen die passen bij de omgeving en de lichtmasten. Op 6 meter hoge masten komt het armatuur ‘Nicole’ van Innolumis. Op de historische route wordt gebruik gemaakt van het Albany-armatuur van Schréder en voor de paaltoplichtmast wordt  het Luz-armatuur van Lightronics toegepast. Bij de keuze voor deze armaturen gaven garanties over het opgegeven energieverbruik, de vormgeving en de betrouwbaarheid van de leverancier de doorslag.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.