© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
23 september 2015

Elektrische voertuigen worden juist niet met Nederlands belastingvoordeel geëxporteerd

Het Financieele Dagblad schreeuwde het in april van de daken: elektrische auto’s waar Nederland subsidie op geeft, zouden vaak naar het buitenland verdwijnen. Het tegendeel blijkt waar.

Door de situatie die het Financieele Dagblad in het voorjaar schetste zou de Nederlandse overheid weinig terugzien van alle groene regelingen voor schone auto’s. De krant vroeg exportcijfers van het VWE (red. het nationale bureau voor voertuigdocumentatie en -informatie) op en trok haar eigen conclusies. Foute conclusies naar nu blijkt uit onderzoek van TNO dat een factsheet ‘Export elektrische voertuigen’ heeft opgesteld.

Lees in de septembereditie van Smart E-Mobility de 'echte waarheid' over de export van elektrische voertuigen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.