21 oktober 2013
Buyers World scoort omvangrijke order in Roemenië en sluit exclusief contact met Jordanees solar bedrijf
De Nederlandse groothandel Buyers World BV heeft voor de levering van zonnepanelen in de Beneluxmarkt recent een exclusief contract afgesloten met Philadelphia Solar uit Jordanië. In de geautomatiseerde fabriek van Philadelphia Solar worden volgens…
De Nederlandse groothandel Buyers World BV heeft voor de levering van zonnepanelen in de Beneluxmarkt recent een exclusief contract afgesloten met Philadelphia Solar uit Jordanië. In de geautomatiseerde fabriek van Philadelphia Solar worden volgens Maurice van den Berk van Buyers World hoogwaardige zonnepanelen geproduceerd tegen een competitieve prijs. 'Door het aangegane partnership zijn wij zelf en ook onze klanten minder afhankelijk van de ontwikkelingen met betrekking tot China en Europa. Zoals bekend hebben wij een eigen inkoopkantoor en permanente Nederlandse bezetting in China. Dit jaar hebben wij zodoende al ruim twintig megawatt - meer dan tachtigduizend zonnepanelen - geleverd binnen Europa aan installatie- en EPC-bedrijven.'
Een van de recente orders die hier een forse bijdrage aan levert werd eind september binnengehaald. Buyers World mag zonnepanelen aan een prestigieus project van 5,6 megawatt in Roemenië leveren. Dit project wordt gerealiseerd door een Duits EPC-bedrijf. Ondanks de importheffingendiscussie ziet Van den Berk de solar toekomst dan ook zonnig in. 'Wij willen onze activiteiten zelfs sterk uitbreiden en zullen binnenkort uitbreidingen bekendmaken naar het Verenigd Koninkrijk en het Midden-Oosten.
Een van de recente orders die hier een forse bijdrage aan levert werd eind september binnengehaald. Buyers World mag zonnepanelen aan een prestigieus project van 5,6 megawatt in Roemenië leveren. Dit project wordt gerealiseerd door een Duits EPC-bedrijf. Ondanks de importheffingendiscussie ziet Van den Berk de solar toekomst dan ook zonnig in. 'Wij willen onze activiteiten zelfs sterk uitbreiden en zullen binnenkort uitbreidingen bekendmaken naar het Verenigd Koninkrijk en het Midden-Oosten.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
27 okt 2026
Leverancier moet 8.750 euro terugbetalen voor thuisbatterij die nooit werd geleverd
27 okt 2026
Laatste subsidieronde SDE++ voor windmolens en zonnepanelen open, 8 miljard euro beschikbaar
27 okt 2026
Netbeheerders betalen marktpartijen tot 5 euro per maand voor slim thuisladen
27 okt 2026
Waakhond trekt harde grens: Belgisch noodplan tegen uitvallen stroomnet mag geen dagelijkse uitlaatklep worden
27 okt 2026
Netbeheerders zetten vaker noodcurtailment in, redispatch juist sterk afgenomen
Nieuwsbrief
Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Meest gelezen
23 okt 2026
Ministerie verduidelijkt: thuisbatterijen vallen buiten nieuwe landelijke regels voor energieopslagsystemen
Eigenaren en installateurs van thuisbatterijen hoeven onder het nieuwe wijzigingsbesluit voor energieopslagsystemen geen melding te doen of vergunning aan te vragen, ongeacht de opslagcapaciteit van de batterij.
26 okt 2026
Zonnepaneelbezitters passen stroomgebruik massaal aan in aanloop naar einde salderingsregeling
Enkele maanden voor het einde van de salderingsregeling komen zonnepaneelbezitters in actie. Inmiddels gebruikt 68 procent huishoudelijke apparaten bewust vaker als de zon schijnt, blijkt uit onderzoek van Essent.
26 okt 2026
Von der Leyen kondigt plan aan voor echte Europese energie-unie tegen hoge energiekosten
De Europese Commissie werkt aan een plan voor een echte Europese energie-unie om de hoge energiekosten aan te pakken. In december volgt een pakket dat kritieke afhankelijkheid van één leverancier moet tegengaan.
23 okt 2026
Na einde salderingsregeling maakt terugleververgoeding verschil van honderden euro’s per jaar voor zonnepaneeleigenaren
Als op 1 januari 2027 de salderingsregeling stopt, wordt de terugleververgoeding het doorslaggevende getal op de energierekening van zonnepaneelbezitters. Dat stelt het nieuwe platform Energievergelijkexpert.
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
September 2026
Bekijk alle magazines
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














