© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
10 oktober 2013

Holland Solar organiseert workshop Legionella en veiligheid

Op 22 oktober organiseert Holland Solar een workshop ‘Legionella en veiligheid’. De workshop start om 14.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Locatie is het Holland Solar kantoor Korte Elisabethstraat 6, 3511 JG te Utrecht. Opgeven kan per e-mail. Het…

Op 22 oktober organiseert Holland Solar een workshop ‘Legionella en veiligheid’. De workshop start om 14.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Locatie is het Holland Solar kantoor Korte Elisabethstraat 6, 3511 JG te Utrecht. Opgeven kan per e-mail. Het programma is als volgt:

- Legionella en zonneboilers: Gerard van Amerongen bespreekt de resultaten van een recent gepubliceerd Europees onderzoeksproject. Hoe en in welke mate Legionella zich ontwikkelt in een zonneboiler, hoe dit beheersbaar gemaakt kan worden en hoe de regelgeving zich op dit gebied ontwikkelt.

- Wat maakt legionella gevaarlijk: Jacob Bruin onderzoekt als medisch microbioloog, de bacteriologische aspecten van Legionella. Als onderzoeker is hij betrokken bij het brononderzoek bij besmette personen. Niet alleen in opdracht van het RIVM, maar ook assisteert hij bij internationale onderzoeken. Jacob Bruin neemt ons mee in de wereld van de microbiologie.

- Wegwijs in de waterleiding: Wilco van der Lugt heeft als Legionella preventieadviseur jarenlange specialistische ervaring. Met voorbeelden uit de praktijk, waaruit regelmatig zin en onzin blijkt, houdt hij u op onafhankelijke wijze een spiegel voor.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.