© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
4 juni 2015

Woningcorporatie Salland Wonen gaat dit jaar 10 procent huizen van zonnepanelen voorzien

Woningstichting SallandWonen gaat nog dit jaar bijna 10 procent van haar huizen van zonnepanelen voorzien. In totaal gaat het om 500 woningen.

In de gemeenten Raalte en Olst-Wijhe heeft Salland Wonen zo’n 5.500 woningen in ons bezit. Daarvan krijgen nu 500 bewoners zonnepanelen waardoor zij 10 euro per maand gaan besparen.

Salland Wonen heeft de Woonbond een onderzoek laten uitvoeren naar de wensen van huurder en hieruit kwam eerder naar voren dat 86 procent van hen zonnepanelen wil.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.