© ZonnepanelenDelen
23 januari 2024

25 megawattpiek zakelijke zonne-energieprojecten te koop via marktplaats

ZonnepanelenDelen meldt dat het aanbod aan zakelijke zonne-energieprojecten op zijn marktplaats gegroeid is tot meer dan 25 megawattpiek. Bovendien zit nog een groot aantal projecten in de pijplijn.

Het Amsterdamse bedrijf lanceerde zijn eigen ‘Funda’ voor zonne-energieprojecten afgelopen november. Het nam dit initiatief nadat het eerder dealmaker was voor de verkoop van meerdere zonne-energieprojecten. De marktplaats is beschikbaar voor projecten met een vermogen vanaf 150 kilowattpiek. In Nederland vallen ongeveer 11.000 zakelijke zonne-energieprojecten in deze categorie.

Potentiële kopers
Met de nieuwste toevoegingen is het totaal vermogen aan zonne-energieprojecten dat te koop staat met 7 megawattpiek gegroeid tot meer dan 25 megawattpiek. Zowel in het segment van grootschalige zonnedaken als zonneparken zijn er extra projecten te koop aangeboden. Volgens ZonnepanelenDelen zijn er veel gerenommeerde kopers aangetrokken, wat ervoor zorgt dat elk zonne-energieproject dat nieuw te koop komt te staan een competitief bod krijgt.

Daarnaast hebben volgens ZonnepanelenDelen veel potentiële kopers die zonne-energieprojecten willen toevoegen aan hun portefeuille zich gemeld.

Informatiepakket
Partijen die een zonne-energieproject te koop zetten, dienen informatie aan te leveren. Hiermee maakt ZonnepanelenDelen een informatiepakket voor potentiële kopers. Periodiek wordt een uitgebreid netwerk van potentiële kopers, nationaal en internationaal, geïnformeerd over de beschikbare projecten.

Daarnaast biedt de marktplaats voor zonne-energieprojecten toegang tot een netwerk van specialisten om transacties vlekkeloos te laten verlopen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.