KiesZon op School plaatst zonnepanelen op eerste van 250 basisscholen
De Openbare Basisschool ‘De Arendshorst’ in Ermelo is de eerste school waar zonnepanelen zijn geplaatst binnen het project KiesZon op School. In de komende periode volgen 25 andere scholen.
Het initiatief van de partners Stichting DOEN, Enexis, Greenchoice, IVN, ‘Doneer de zon’ en KiesZon heeft uiteindelijk als doel 250 basisscholen te voorzien van zonnepanelen. Door de bijbehorende energiedisplay en aanvullend lespakket over duurzaamheid leren leerlingen meer over zonne-energie.
KiesZon investeert, beheert en zorgt voor het onderhoud van de installaties. Zo worden deelnemende scholen binnen een soort huurconcept geheel ontzorgd. Frank Heijckmann, algemeen directeur KiesZon: ‘Het zelf opwekken van energie wordt steeds belangrijker. Wij als KiesZon proberen dit te stimuleren op een voor scholen rendabele manier. Tevens trachten wij kinderen zoveel mogelijk in contact te brengen met het zelf produceren van energie. Het plaatsen van zonnepanelen op basisscholen is een ideale methode om beide doelen te bereiken.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














