© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
27 mei 2015

SolarEdge lanceert op InterSolar München de StorEdge Solutions

De Israëlische Power optimizer-fabrikant SolarEdge lanceert op de InterSolar in München StorEdge Solutions. De productreeks verhoogt de zelfconsumptie van zonnestroom en maakt tegelijkertijd energieopslag mogelijk.

Zoals eerder aangekondigd zal de StorEdge-oplossing compatibel zijn met Tesla's Powerwall. Bij StorEdge wordt standaard een volledige monitoringsoplossing meegeleverd die de eigen consumptie en de batterijstatus in één oogopslag weergeeft. Het product is eind 2015 commercieel beschikbaar.

Op de InterSolar zal SolarEdge verder de driefase-omvormers SE25K, SE27.6K, en SE33.3K lanceren. Deze omvormers zijn bedoeld om het aantal benodigde omvormers voor een pv-systeem en minimaliseren en de return-on-investment voor pv-systemen zo gunstig mogelijk te maken. De omvormers hebben standaard 12 jaar garantie, naar keuze uit te breiden tot 20 of 25 jaar. De nieuwe omvormers zijn vanaf juli 2015 leverbaar.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.