
Beide zonneweides bevinden zich in Rilland, provincie Zeeland, en zijn momenteel in aanbouw.
4 gigawattpiek
Zonnepark Reimerswaal 1 Bathpolder heeft een capaciteit van 10,81 megawattpiek en zonnepark Reimerswaal 2 Kreekragweg heeft een capaciteit van 22,48 megawattpiek.
GOLDBECK SOLAR treedt op als projectontwikkelaar voor deze 2 projecten. ‘We zijn verheugd te kunnen aankondigen dat we met succes de financial close voor deze zonneparken hebben bereikt’, stelt Olga Kovalchuk, hoofd Financiën en Investeringen bij GOLDBECK SOLAR Investment. ‘De samenwerking met Triodos Bank onderstreept onze gezamenlijke inzet om schone energie te stimuleren voor een groenere toekomst en een belangrijke bijdrage te leveren aan de energietransitie in Nederland.’
Het in 2018 opgerichte GOLDBECK SOLAR is momenteel actief in 12 landen. Het heeft een projectontwikkelingsportefeuille van meer dan 4 gigawattpiek en een portefeuille van meer dan 500 gigawattpiek met reeds gebouwde projecten.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.