Pv-groothandel 3XL SolarSolutions haalt 250.000 euro op via crowdfunding
Pv-groothandel 3XL SolarSolutions heeft 250.000 euro opgehaald via het crowdfundingsplatform Collin Crowdfund. In 2014 haalde het bedrijf 1,6 miljoen euro omzet, voor dit jaar ligt het doel op 4 miljoen euro.
'Eén jaar na oprichting heeft 3XL SolarSolutions reeds positief resultaat behaald met een omzet van €1,6 miljoen. In 2015 wordt op basis van de huidige orders en prognoses een omzet van 4 miljoen verwacht. Hiervoor is extra werkkapitaal benodigd. Het gewenste leenbedrag is €250.000,- . De looptijd is 48 maanden met een lineaire maandelijkse aflossing. De rentevergoeding bedraagt 7% op jaarbasis', valt te lezen op het crowdfundingsplatform.
3XL SolarSolutions wordt geleid door Rutger Delen en Matthew Beelaerts. De ondernemers melden over de toekomst het volgende: 'De doelstelling van 3XL SolarSolutions is om elk jaar minimaal 50% te groeien met een minimaal bruto resultaat van 10%. (red. in 2015, 2016 en 2017 wordt dan een minimale omzet van respectievelijk 4 miljoen, 6 miljoen en 9 miljoen verwacht). Het valt niet uit te sluiten dat 3XL een strategische overname kandidaat wordt in 2016-2018. Voor wat betreft het jaar 2015: het omzetniveau over het eerste kwartaal lag boven prognose.'
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














