Enphase Energy ziet verkopen sterk stijgen in eerste kwartaal 2015
Micro-omvormerfabrikant heeft bij de onthulling van haar kwartaalcijfers gemeld de verkopen in het eerste kwartaal van 2015 sterk te hebben zien stijgen. De omzet steeg met 50 procent tot 86,6 miljoen dollar.
In het eerste kwartaal verscheepte Enphase 162 megawatt aan micro-omvormers, oftewel 719.000 exemplaren. In het eerste kwartaal van 2014 was dit slechts 74 megawatt. 'Onze jaarlijkse groei van omzet en afzet bevestigt het business momentum van ons bedrijf', aldus president Paul Nahi. 'Gedurende het eerste kwartaal zijn wij in Amerika gestart met de uitlevering van onze C250 micro-omvormer en hebben wij bovendien onze Enphase Energy Services activiteiten uitgebouwd.'
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















