© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
7 april 2015

Actie 'Tel de Zon' op herhaling van 1 tot en met 7 juni 2015

Vanwege het doorslaande succes in 2014 gaat de actie 'Tel de Zon' dit jaar op herhaling van 1 tot en met 7 juni. Monitoring Zonnestroom heeft toen met hulp RVO.nl en Universiteit Utrecht de stroomopbrengst geteld.

Deelnemers voeren de gegevens van hun zonnestroominstallatie in (vermogen en oriëntatie) en vullen aan het einde van de week in wat hun zonnescore was. Hierna ontvangen de deelnemers een oordeel over de prestaties van hun zonnestroomsysteem in de betreffende week.

Het doel van Tel de Zon is het vragen van aandacht voor de opbrengsten uit de zon en het belang van een goede installatie. Het blijkt dat mensen hier behoefte aan hebben, vorig jaar kon Tel de Zon rekenen op maar liefst 5.000 deelnemers. Vanaf mei is de inschrijving open via de website van de Solar Days.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.