© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
18 februari 2015

Plugwise vergroot afzetkanaal slimme thermostaat Anna

Plugwise heeft samenwerkingsverbanden gesloten om het afzetkanaal van de slimme thermostaat Anna te vergroten. De nieuwe partners zijn in onder meer gevonden in de groothandel, e-tail en retail.

In de maart 2014-editie van Solar Magazine verscheen een uitgebreid artikel over de monitoringsproducten van Plugwise. In september 2014 werd Anna voor het eerst geïntroduceerd op de Nederlandse markt door de Nederlandse Energiemaatschappij (NLE). Voor niet-klanten van NLE was Anna tot voor kort verkrijgbaar via een beperkt aantal kanalen. De verkrijgbaarheid van Anna is aanzienlijk vergroot door een forse toename van (online-) verkooppunten. Onder meer Rexel, Wasco, Conelgro, Energie Service Noord-West, BCC en Warmteservice bieden Anna nu aan.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.