© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
4 februari 2015

Rexel levert voor honderden woningen zonnepanelen aan woningcorporatie Actium

Rexel heeft naar nu bekend is geworden in het afgelopen jaar zonnepanelen geleverd voor het merendeel van de zeshonderd woningen die op verzoek van woningbouwvereniging Actium verduurzaamd zijn.

Rexel werd vroegtijdig in het proces van aanbesteden betrokken door Henk Meijer, de vestgingsleider van Comfort Partners, een groot technisch installatiespecialist in de woningbouw. Comfort Partners maakte op verzoek van woningbouwvereniging Actium een aanbieding voor het project,waarin Rexel ook de rol van technisch adviseur op zich heeft genomen.

De zeshonderd woningen zijn uiteindelijk door drie verschillende installatiebedrijven van zonnepanelen voorzien. Rexel heeft daarbij het grootste deel van de zonnepanelen mogen leveren en het montageteam begeleid in technische en commerciële kennis over het project.

In de samenwerking tussen Comfort Partners en Rexel is de rolverdeling en wederzijdse verwachting een reden om de oplevering van nog eens twaalfhonderd woningen in 2015 voort te zetten.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.