Verdwenen subsidie Zonopkomst: gedupeerden krijgen van provincie tien procent vergoed
Overijssel verschafte via het failliete Wadenso en Zonopkomst subsidie voor zonnepanelen bij een aantal bedrijven in Deventer. De provincie heeft besloten de gedupeerden alsnog tien procent subsidie te geven.
De provincie Overijssel verschafte subsidie (negentig- en elfduizend euro) voor het plaatsen van zonnepanelen bij een aantal bedrijven in Deventer, waaronder het Sportbedrijf Deventer (De Scheg) en Sallcon. Negentig procent van de subsidie werd vooruitbetaald aan Zonopkomst, tien procent was door de provincie nog niet uitgekeerd. Gedeputeerde Staten heeft laten weten niet voornemens te zijn de rest van het subsidiebedrag opnieuw uit te keren.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














