© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
3 december 2014

Oprichters Enfinity kopen aandelen grotendeels terug

Patrick Decuyper en Gino Van Neer hebben voor een groot deel hun belang teruggekocht in Enfinity. Decuyper en van Neer verdwenen vorig jaar zomer nog van het toneel toen het bedrijf voor één euro verkocht werd.

Het bedrijf werd destijds door de Amerikaanse investeerder Everstream overgenomen. Door die transactie raakten investeerders van Enfinity hun geld kwijt zijn en ook de banken schreven een belangrijk deel van hun leningen af, wat de oprichters aangerekend werd. Zij hebben nu dus vijfenveertig procent van de aandelen weten terug te kopen. Hoeveel betaald is voor de aandelen is onbekend. Decuyper en Van Neer waren voor Belgische media onbereikbaar voor commentaar.

Het Belgische Quote achterhaalde vorig jaar dat onder meer dat de private-equitygroep Waterland voor vijftig miljoen euro het schip in ging.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.