Huib van den Heuvel verlaat VDL ETG en wordt nieuwe directeur Solliance
Huib van den Heuvel start per januari 2015 als de nieuwe directeur van Solliance. Hij is de opvolger van Hein Willems, die de directeur is geweest vanaf het begin van Solliance in 2010.
Van den Heuvel zal de algehele verantwoordelijkheid hebben voor de performance van Solliance. Hij zal zich specifiek richten op de verdere uitbreiding van de samenwerking met de industrie. Van Heuvel heeft de afgelopen zeven jaar gewerkt als new business development manager bij VDL Enabling Technologies Group, in deze functie heeft hij nieuwe activiteiten op het gebied van high-tech apparatuur voor de halfgeleiderindustrie en de zonne-industrie opgebouwd. Onlangs heeft hij een nieuw team binnen VDL, VDL FLOW, geïnitieerd en opgebouwd. VDL FLOW is gespecialiseerd in de ontwikkeling en realisatie van high-tech roll-to-rollproductiemiddelen voor 'printed electronics'; de eerste pilot-roll-to-rollproductielijn voor organische pv werd ontwikkeld met en voor Solliance.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















