30 oktober 2014
Vakbeurs InterSOLUTION twee jaar uitgesteld in verband met stilgevallen Belgische markt
De organisatie van de Belgische vakbeurs InterSOLUTION heeft besloten haar beurs in januari 2015 geen doorgang te laten vinden. Vanwege de stilgevallen Belgische markt vindt de volgende editie pas in 2017 plaats.
'Door de moeilijke marktomstandigheden, en op vraag van enkele exposanten, hebben wij beslist om de volgende editie van InterSOLUTION, gepland voor januari 2015, te verplaatsen naar januari 2017', laat beursorganisator Delphine Martens weten. 'Als organisator willen wij immers de best mogelijke vakbeurs aanbieden, wat gezien
de huidige marktomstandigheden niet mogelijk is. Daarom stellen we InterSOLUTION twee
jaar uit, tot de markt opnieuw aantrekt.
De precieze data in januari 2017 wordt meegedeeld zodra bekend. Flanders Expo
te Gent blijft de beurslocatie.'
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
27 okt 2026
Leverancier moet 8.750 euro terugbetalen voor thuisbatterij die nooit werd geleverd
27 okt 2026
Laatste subsidieronde SDE++ voor windmolens en zonnepanelen open, 8 miljard euro beschikbaar
27 okt 2026
Netbeheerders betalen marktpartijen tot 5 euro per maand voor slim thuisladen
27 okt 2026
Waakhond trekt harde grens: Belgisch noodplan tegen uitvallen stroomnet mag geen dagelijkse uitlaatklep worden
27 okt 2026
Netbeheerders zetten vaker noodcurtailment in, redispatch juist sterk afgenomen
Nieuwsbrief
Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Meest gelezen
23 okt 2026
Ministerie verduidelijkt: thuisbatterijen vallen buiten nieuwe landelijke regels voor energieopslagsystemen
Eigenaren en installateurs van thuisbatterijen hoeven onder het nieuwe wijzigingsbesluit voor energieopslagsystemen geen melding te doen of vergunning aan te vragen, ongeacht de opslagcapaciteit van de batterij.
26 okt 2026
Zonnepaneelbezitters passen stroomgebruik massaal aan in aanloop naar einde salderingsregeling
Enkele maanden voor het einde van de salderingsregeling komen zonnepaneelbezitters in actie. Inmiddels gebruikt 68 procent huishoudelijke apparaten bewust vaker als de zon schijnt, blijkt uit onderzoek van Essent.
26 okt 2026
Von der Leyen kondigt plan aan voor echte Europese energie-unie tegen hoge energiekosten
De Europese Commissie werkt aan een plan voor een echte Europese energie-unie om de hoge energiekosten aan te pakken. In december volgt een pakket dat kritieke afhankelijkheid van één leverancier moet tegengaan.
23 okt 2026
Na einde salderingsregeling maakt terugleververgoeding verschil van honderden euro’s per jaar voor zonnepaneeleigenaren
Als op 1 januari 2027 de salderingsregeling stopt, wordt de terugleververgoeding het doorslaggevende getal op de energierekening van zonnepaneelbezitters. Dat stelt het nieuwe platform Energievergelijkexpert.
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
September 2026
Bekijk alle magazines
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














