Led-verlichting voor Jumbo Van der Schouw
Jumbo Van der Schouw in Slagharen heeft Saled led-verlichting laten installeren. In totaal zijn er 329 led-producten geplaatst in de supermarkt, uiteenlopend van energiezuinige led-buizen tot speciale railspots.
Enige tijd geleden diende Jumbo Van der Schouw een aanvraag in voor led-verlichting bij het Vakcentrum. Het Vakcentrum is de belangenbehartiger voor zelfstandige retailondernemers in Nederland. Saled is partner van het Vakcentrum op het gebied van led-verlichting, waardoor de link met Van der Schouw was gelegd.
Testen
Voor het verlichten van versproducten werkt Saled samen met Ansorg. Deze organisatie specialiseert zich in verlichtingsoplossingen voor retailers en beschikt over expertise op het gebied van winkelverlichting. De partner biedt ook speciale verlichting voor supermarkten aan. De aangeboden led-oplossingen zorgden voor een veel hogere kleurweergave (kleurechtheid) en voor minder bederf van bijvoorbeeld vleeswaren. In het eerste kwartaal van 2019 zijn diverse lampen gedemonstreerd, zodat de ondernemer een goed beeld kreeg van het eindresultaat. Op basis van deze demonstratie is per (vers)afdeling het juiste aantal downlighters en railspots gekozen.
Eigenaar Ronald van der Schouw over het project: ‘Al geruime tijd waren we ons aan het oriënteren op het vervangen van onze bestaande verlichting door led-verlichting. Daarbij hebben wij verschillende winkels bekeken die voorzien zijn van led-verlichting, alleen bij geen enkele hadden we het gevoel van: ja, dat is het. De een was te donker, de ander te flets. Bij weer een ander waar we zijn geweest, was het geheel half af en waren verkeerde lampen gemonteerd. Vervolgens kwamen we via het Vakcentrum met Saled uit Bunschoten Spakenburg in contact. Samen met Saled en hun partner Ansorg hebben we in de winkel de verschillende lichtbronnen getest en bekeken. Ook was het grote voordeel dat een groot deel van de armaturen hergebruikt kon worden, gecertificeerd en al.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














