© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
15 januari 2019

SMIT ontvangt miljoenenorder voor levering 500-megawattpiek-productielijn dunne filmzonnepanelen

SMIT Thermal Solutions heeft een overeenkomst getekend voor de levering van 15 machines voor de productie van dunne filmzonnepanelen. De totale orderwaarde is meer dan 40 miljoen euro.

De productielijn waar de vacuümdepositiemachines voor gebruikt gaan worden, krijgt een jaarlijkse productiecapaciteit van 500 megawattpiek. Het Brabantse bedrijf moet de apparatuur leveren voor eind 2020. De overeenkomst volgt op de succesvolle oplevering van een eerste productielijn voor dezelfde klant in 2018.

‘Deze mijlpaal onderstreept de sterke relatie die we hebben met onze klanten, die ernaar streven om een van de belangrijkste spelers in de wereldwijde markt voor dunne filmzonnepanelen op basis van cadmium telluride (cdte) te zijn,’ zegt Wiro Zijlmans, chief executive officer van SMIT Thermal Solutions. ‘Thermische depositieprocessen zijn cruciaal om te kunnen concurreren in deze groeiende markt. Om zelf concurrerend te blijven, zullen we een aantal tools produceren in onze eigen Chinese assemblagefabriek in Wuxi.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.