© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
11 januari 2019

Philips breidt Hue Outdoor-assortiment uit

Verlichtingsproducent Signify heeft de uitbreiding aangekondigd van het Philips Hue Outdoor-assortiment: slimme verlichting die de consumenten nog meer opties biedt om hun huis te transformeren.

Het nieuwe assortiment omvat een verscheidenheid aan outdoor wandlampen en tuinpadverlichting, evenals de draadloze Philips Hue Outdoor-sensor.

In 2018 is een assortiment aan Philips Hue Outdoor-lampen gelanceerd en consumenten worden nu nog meer mogelijkheden geboden om hun voor- en achtertuin met licht tot leven te brengen.

De Hue Outdoor-sensor plaatst men op een vlakke muur in de garage, naast de deur of daar waar dit het meest relevant is in de tuin. De sensor heeft een detectiebereik van 12 meter en een geïntegreerde sensor voor zonsopkomst tot zonsondergang, waardoor de lampen alleen worden ingeschakeld als het buiten donker is.

De uitbreiding van het Philips Hue Outdoor-assortiment omvat verder:

  • Philips Hue Welcome Floodlight: schijnwerper voor buiten met ingebouwde led en warmwit licht.
  • Philips Hue Discover Floodlight: schijnwerper voor buiten met ingebouwde led en miljoenen kleuren.
  • Philips Hue Impress familie: modern design en bestaande uit 2 sokkel- en 3 wandlampen.
  • Philips Hue Econic familie: klassiek design en bestaande uit 2 sokkel- en 3 wandlampen.
  • Philips Hue Fuzo familie: met ingebouwde led, warmwit licht en Bestaande uit 2 sokkel- en 3 wandlampen.
  • Philips Hue Calla: een hoge sokkellamp.

Alle nieuwe producten zijn vanaf 4 februari 2019 beschikbaar.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.