© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
9 februari 2018

Robisol introduceert zonnedak BiTile

Robisol introduceert het zonnedak BiTile. Met het systeem kan een volledig dak vervangen worden of een zijde van het dak volledig in zonnepanelen wordt uitgevoerd.

Robisol introduceert ruim 3 jaar geleden al het building integrated pv-systeem (BIPV) B35. Dat systeem maakt echter gebruik van standaard zonnepanelen.

Met BiTile gebruikt met zonnepanelen van een kleiner formaat. Het systeem is opgebouwd uit modulaire sets. Voor de tekenaar zijn BIM-modellen beschikbaar en de installateur bestelt de montagesets bij Robisol. Het resultaat is een leisteenachtige dakbedekking.

De zonnepanelen kunnen individueel worden gemonteerd en gedemonteerd en het systeem zorgt volgens Robisol voor een goede koeling van de zonnepanelen. Met stelmogelijkheden worden oneffenheden in het onderdak opgevangen en worden de zonnepanelen volledig vlak en parallel geplaatst. Met de zwart gecoate paspanelen kan iedere dak doorbraak, -vorm en -aansluiting worden gerealiseerd. 

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.