Zelfstroom start crowdfundingcampagne van 1,6 miljoen euro
Zelfstroom is een crowdfunding-campagne gestart van 1,6 miljoen euro op het Duurzaaminvesteren.nl. Aangevuld met bankfinanciering en eigen vermogen investeert het bedrijf bijna 24 miljoen euro in zonnepanelen.
Zelfstroom realiseerde in de afgelopen jaren al eerder een financieringsronde via een crowdfunding van 2 miljoen euro en een financiering bij de Triodos Bank.
Met de nieuwe investering voorziet Zelfstroom als leverancier van zonnepanelen via een huurconstructie het komende jaar 4.500 huizen van zonne-energie. Het investeringsbedrag van het crowdfundingsproject bedraagt 1,6 miljoen euro, de rentevergoeding is 5,5 procent per jaar en de lening wordt middels een annuïtair schema in 7 jaar afgelost.
Het afgelopen jaar groeide het bedrijf flink in aantal medewerkers en verviervoudigde het klantenbestand. Zelfstroom streeft ernaar om in 2020 zo’n 50.000 Nederlandse daken te voorzien van zonnepanelen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














