Curaçao start aanbesteding voor 10 tot 15 megawattpiek zonnepanelen
Het energiebedrijf van Curaçao, Aqualectra, is recent een aanbestedingsprocedure gestart voor het laten realiseren van 10 tot 15 megwattpiek aan grootschalige pv-systemen op het eiland.
Aqualectra is verantwoordelijk voor het opwekken, distribueren en leveren van elektriciteit en water op Curaçao en heeft de ambitie om de productie van elektriciteit te verduurzamen. Inmiddels wordt 26 procent van de elektriciteitsvraag gedekt door windenergie. Aqualectra wil op korte termijn 10 tot 15 megawattpiek aan zonnepanelen toevoegen aan de duurzame energieproductie. De zonnepanelen zullen op een aantal grote daken van kantoren en loodsen, verspreid over Curaçao, worden geplaatst en de energie rechtsreeks leveren aan Aqualectra.
DNV GL fungeerde tijdens het opstellen van de tenderprocedure als technisch adviseur. Bedrijven die deel willen nemen aan de tender, kunnen per e-mail contact opnemen met notarispraktijk Hu-A-Ng. 14 december om 20.00 uur is de uiterste datum voor prekwalificatie.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














