19 mei 2014
30 en 31 mei tweede editie NK Zonnebootrace
Het NK Zonnebootrace zal op 30 en 31 mei voor de tweede keer plaatsvinden. Het evenement is gekoppeld aan de Reuzedei te Akkrum, een jaarlijks terugkerend evenement waarbij het watersportseizoen in Akkrum geopend wordt. Voor het eerst is het NK een…
Het NK Zonnebootrace zal op 30 en 31 mei voor de tweede keer plaatsvinden. Het evenement is gekoppeld aan de Reuzedei te Akkrum, een jaarlijks terugkerend evenement waarbij het watersportseizoen in Akkrum geopend wordt. Voor het eerst is het NK een tweedaags evenement worden. Op vrijdag wordt een duuretappe gevaren en op zaterdag zal ‘het rondje Akkrum’ een aantal maal gevaren worden met aansluitend een sprintrace. Hierdoor worden de teams en boten volgens de organisatie 'tot het uiterste getest in één evenement en is het tevens een goede voorbereiding op de DONG Energy Solar Challenge 2014'.
Meer informatie over de wedstrijd is te vinden op de website van het NK Zonnebootrace.
Meer informatie over de wedstrijd is te vinden op de website van het NK Zonnebootrace.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
27 okt 2026
Leverancier moet 8.750 euro terugbetalen voor thuisbatterij die nooit werd geleverd
27 okt 2026
Laatste subsidieronde SDE++ voor windmolens en zonnepanelen open, 8 miljard euro beschikbaar
27 okt 2026
Netbeheerders betalen marktpartijen tot 5 euro per maand voor slim thuisladen
27 okt 2026
Waakhond trekt harde grens: Belgisch noodplan tegen uitvallen stroomnet mag geen dagelijkse uitlaatklep worden
27 okt 2026
Netbeheerders zetten vaker noodcurtailment in, redispatch juist sterk afgenomen
Nieuwsbrief
Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Meest gelezen
23 okt 2026
Ministerie verduidelijkt: thuisbatterijen vallen buiten nieuwe landelijke regels voor energieopslagsystemen
Eigenaren en installateurs van thuisbatterijen hoeven onder het nieuwe wijzigingsbesluit voor energieopslagsystemen geen melding te doen of vergunning aan te vragen, ongeacht de opslagcapaciteit van de batterij.
26 okt 2026
Zonnepaneelbezitters passen stroomgebruik massaal aan in aanloop naar einde salderingsregeling
Enkele maanden voor het einde van de salderingsregeling komen zonnepaneelbezitters in actie. Inmiddels gebruikt 68 procent huishoudelijke apparaten bewust vaker als de zon schijnt, blijkt uit onderzoek van Essent.
26 okt 2026
Von der Leyen kondigt plan aan voor echte Europese energie-unie tegen hoge energiekosten
De Europese Commissie werkt aan een plan voor een echte Europese energie-unie om de hoge energiekosten aan te pakken. In december volgt een pakket dat kritieke afhankelijkheid van één leverancier moet tegengaan.
23 okt 2026
Na einde salderingsregeling maakt terugleververgoeding verschil van honderden euro’s per jaar voor zonnepaneeleigenaren
Als op 1 januari 2027 de salderingsregeling stopt, wordt de terugleververgoeding het doorslaggevende getal op de energierekening van zonnepaneelbezitters. Dat stelt het nieuwe platform Energievergelijkexpert.
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
September 2026
Bekijk alle magazines
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















