Nuon Solar Team en Solar Team Eindhoven hebben batterijen voor zonne-auto’s eindelijk binnen
Het Nuon Solar Team van TU Delft en het Solar Team Eindhoven hebben na veel vertraging de batterijpakketten voor hun elektrische zonne-auto’s eindelijk binnen.Daardoor kunnen ze meedoen aan de World Solar Challenge.
De World Solar Challenge gaat 8 oktober van start. Pogingen de accu’s naar Australië te krijgen verliepen uiterst moeizaam omdat vliegtuigmaatschappijen door recente ongelukken met batterijen van telefoons huiverig zijn om niet-standaard batterijen in vliegtuigen mee te nemen. Het Delftse team meldde daarom eerder al ‘niet zeker te zijn van deelname’ aan de World Solar Challenge.
Zowel het team uit Delft als Eindhoven zijn titelverdediger. Het Nuon Solar Team is kampioen in de raceklasse. Solar Team Eindhoven verdedigt de titel in de cruiser klasse.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Producten
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














